Villanızı Komple Yeniliyoruz.

Proje Bazlı Çalışarak, Anahtar teslimi ile Villanızın tüm mobilya aksamlarını yeniliyoruz. Tadilat işlerinizde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Tüm mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığa sahibiz.

Tasarım - Planlama - Modelleme; Keşif uzman iç mimar arkadaşlarımızca yapılır. (ücretlidir) Gerekli ölçü alımları ve durum tespitini yaptıktan sonra uzman ekibimiz tarafından değerlendirip o günün piyasa koşullarına göre fiyatlandırılıyor. Mobilya ve Mutfak gibi üretim gerektiren işler proje çizimi sonrası net olarak fiyatlandırılır. 

Neler Üretiyoruz? Lake Mutfak Dolabı, Lake Banyo Dolapları, Giyinme ve Soyunma Odaları, Yatak Odası, Ahşap Duvar Kaplama, Ahşap Duvar Çıtaları, Baza, Vestiyer, TV Ünitesi ve hayalinizdeki bir çok mobilyayı istekleriniz doğrultusunda tasarlayıp üretiyoruz.

ev tadilatı

Tüm Mobilya Tasarımlarını isteklerinize ve kullanım şeklinize göre hazırlayıp onayınız sonrası imalata alıyoruz. Üretim sonrası Uzman Mobilya Marangoz Ustalarımız gelip kurulum işlemlerini tamamlar.

“ Eski mobilyalarınızı Modern tasarımlar ve ekonomik fiyatlarla yeniliyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Biz profesyoneliz. Bize bırakın, rahat edin.”

lake mutfak tadilat